Калушанин показав зруйнований через Чечву міст з висоти

Андрій Гуцал оприлюднив відео зруйнованого моста тимчасової переправи через річку Чечва між селами Пійло і Довге-Калуське.
Як повідомляли "Вікна", на відновлення моста у селі Довге-Калуське потрібно 20 млн гривень. 
Унаслідок проливни дощів ще більше просів міст через річку Чечва, який з’єднує села Довге-Калуське і Пійло. Цей міст був частково зруйнований під час повені в липні 2008 року. Упродовж 2008-2012 років міст відновили, проте через недостатність фінансування в повному обсязі не було виконано весь перелік робіт, які передбачались проектно-кошторисною документацією. У результаті шкідливої дії паводків останніх років підмито опори моста та просіли залізобетонні плити. Внаслідок  паводку 27-30 червня 2018 року було зруйновано частину моста і рух автотранспорту по мосту припинено.
Як повідомив у коментарі «Вікнам» голова Калуської районної державної адміністрації Іван Данів, обласна адміністрація за рахунок коштів обласного бюджету виготовила проект відновлення моста. Проте власних коштів на відновлення моста в районному бюджеті немає.
Між тим, водою знищено і тимчасовий автомобільний переїзд через річку Чечву до Довгого-Калуського.
Калушанин Андрій Гуцал оприлюднив відео з квадрокоптера, як виглядає зруйнований місті  переправа:
Калушанин показав зруйнований через Чечву міст з висоти Калушанин показав зруйнований через Чечву міст з висоти Reviewed by Мар'яна on червня 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.