![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7kOyLXFBbGFNIiZIeWCebFI1q_7TtvqnmBugr3sF9cgIDBUVnML1uu43YLt0FsKEcN07gi3LDP8GhuiZ6ee8M6HOAoQhVBHfavglGsUjboOxRTlJ0TVy2YW40tqRciFEVOgpVZ6kyRdz-/s320/cc186f6ef23b897950ef5b5fd8b19622.jpeg)
Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту ОДА.
Так, 1 липня, о 00.20 год до ОКЦ УДСНС в області надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку групи людей 3 чоловіків, 2 жінки та 1 дитини в лісовому масиві “Чорний ліс” біля озер поблизу с. Грабівка Калуського р-ну. Двоє чоловіків пішли до с. Грабівка до магазину по продукти і не повернулись до місця розташування наметів. Зв’язок по мобільному телефону з 31-річним та 21-річним чоловіками відсутній.
О 02.40 до місця події для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників Івано-Франківського ПРВ (5 чол. 1 тех.). Рятувальниками обстежено автомобільну дорогу та прилеглу територію від с. Ценжів до с. Грабівка.
О 05.45 керівником проведення пошуково-рятувальних робіт встановлено, що потерпілі вишли на зв’язок та допомоги рятувальників не потребують.
http://firtka.if.ua/blog/view/riatuvalniki-sered-nochi-shukali-dvokh-cholovikiv-iaki-zablukali-pid-chas-vidpochinku-na-kalushchini
Рятувальники серед ночі шукали двох чоловіків, які заблукали під час відпочинку на Калущині
Reviewed by Мар'яна
on
червня 30, 2019
Rating:
![Рятувальники серед ночі шукали двох чоловіків, які заблукали під час відпочинку на Калущині](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7kOyLXFBbGFNIiZIeWCebFI1q_7TtvqnmBugr3sF9cgIDBUVnML1uu43YLt0FsKEcN07gi3LDP8GhuiZ6ee8M6HOAoQhVBHfavglGsUjboOxRTlJ0TVy2YW40tqRciFEVOgpVZ6kyRdz-/s72-c/cc186f6ef23b897950ef5b5fd8b19622.jpeg)
Немає коментарів: