Стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття перевірить комісія Генштабу

Сьогодні в області розпочинає свою роботу комісія Генерального штабу Збройних сил України, яку очолює полковник С. Рибіцький.
Її метою є перевірка, надання методичних рекомендацій та налагодження взаємодії щодо стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття у структурних підрозділах облдержадміністрації, Калуських та Косівських РДА, Івано-Франківської, Калуської міських рад, військових частинах, Національної поліції в області, підприємствах, установах і організаціях, інформує ІФ ОДА.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, зважаючи на події, які відбуваються у східних областях України, дана перевірка дасть можливість проаналізувати роботу органів влади та підприємств щодо виконання мобілізаційної програми на Івано-Франківщині, допоможе виявити недоліки та окреслити шляхи покращення ситуації.
Своєю чергою, С. Рибіцький ознайомив присутніх із графіком проведення перевірки та зазначив, що на сьогодні Івано-Франківська область є першою в Україні, де розпочав роботу електронний реєстр призовників і військовозобов’язаних.

http://firtka.if.ua/blog/view/stan-viiskovogo-obliku-prizovnikiv-i-viiskovozoboviazanikh-prikarpattia-perevirit-komisiia-genshtabu
Стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття перевірить комісія Генштабу Стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття перевірить комісія Генштабу Reviewed by Мар'яна on червня 03, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.