![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8d4fWksJrnkGsEMS1ywZFYod-G9cRgN2CxaxsbgeINWycPwlI24ZQs0i9c-ZbO41SNBSeBvwk0JId8H3K-YPqSfpPm8BA6E9PgR8jhRL6vQrz3qFI095pK9BNLB6trJH9fx4sO69C0iRh/s320/536b4f79d7143176c882290ff304e632.jpeg)
Попередньо планується шість курсів хіміотерапії з інтервалом три тижні. У понеділок, 17 червня, Оксана Кваснишин розпочала четвертий курс, пише Репортер.
«Четверта хімія розпочата. Її могло і не бути – аналізи були недуже (низький гемоглобін і тромбоцити). Проте Бог добрий, аналізи в нормі і ми капаємося, – написав у Facebook чоловік Оксани Володимир Говера. – Дякуємо всім, хто поруч з нами, хто допомагає у цій боротьбі. Дякуємо за гроші та молитви! В нас попереду ще дві хімії та обстеження – тому ми змушені ще просити про допомогу та продовжити збір коштів».
Реквізити для допомоги:
- гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин
- Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Austria, Vienna (будь ласка, після переказу коштів напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera
Онлайн сервіси для збору коштів:
- https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)
- https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn (Знімає з отримувача 3%)
- PayPal okrasulya28@gmail.com – Oksana Krasulya (з позначкою «на лікування Оксани Кваснишин»)
Журналістка Оксана Кваснишин розпочала четвертий курс хіміотерапії та потребує допомоги
Reviewed by Мар'яна
on
червня 17, 2019
Rating:
![Журналістка Оксана Кваснишин розпочала четвертий курс хіміотерапії та потребує допомоги](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8d4fWksJrnkGsEMS1ywZFYod-G9cRgN2CxaxsbgeINWycPwlI24ZQs0i9c-ZbO41SNBSeBvwk0JId8H3K-YPqSfpPm8BA6E9PgR8jhRL6vQrz3qFI095pK9BNLB6trJH9fx4sO69C0iRh/s72-c/536b4f79d7143176c882290ff304e632.jpeg)
Немає коментарів: