![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz5V1GdZKDTRYaOOvaW93ojo5n8PK5rYOK9VITLvBawh5Xz1AwJvhqbND7pf8cOgIe6BJRTX4kzzDCDkKdZ_JwXJxpoLVsNKksFeefW9siIJg1v52foUkdhBFiMLeIyELugtLNA4Am8w9U/s320/e88440769db800512ddbe8521ca705b8.jpeg)
Він повідомив про те, що внаслідок інтенсивних опадів, які спостерігалися 23 та 24 червня на території Косівського району, відбулося підняття рівня води в місцевому потічку Рушір, який впадає в р. Лючка у вищезазначеному населеному пункті, в результаті чого відбулося просідання та часткове обвалення автомобільного мосту через місцевий потічок Рушір в с. Люча на автодорозі місцевого значення. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту ОДА.
В зв’язку з цим частково відсутній під’їзд до с. Космач (кількість населення 6054) та присілка Люча-Рушір (кількість населення 1360), об’їзд є через с. Прокурава (близько 35 км.).
Органами місцевого самоврядування вживаються заходи з відновлення автомобільного сполучення з населеними пунктами. На місці події працювала МОГ Косівського РВ У ДСНС в області.
http://firtka.if.ua/blog/view/do-dvokh-sil-kosivshchini-chastkovo-vidsutnii-pidyizd-cherez-obval-i-prosidannia-mostu
До двох сіл Косівщини частково відсутній під’їзд через обвал і просідання мосту
Reviewed by Мар'яна
on
червня 25, 2019
Rating:
![До двох сіл Косівщини частково відсутній під’їзд через обвал і просідання мосту](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz5V1GdZKDTRYaOOvaW93ojo5n8PK5rYOK9VITLvBawh5Xz1AwJvhqbND7pf8cOgIe6BJRTX4kzzDCDkKdZ_JwXJxpoLVsNKksFeefW9siIJg1v52foUkdhBFiMLeIyELugtLNA4Am8w9U/s72-c/e88440769db800512ddbe8521ca705b8.jpeg)
Немає коментарів: