![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCgYGQjH4MQA9bZdAqMpKDgjj-7_Hmv-wWpw0wedcyDsHl-BgP7HOWdn5uhEXyJL_tHPVfLEoMKzc1_Ko_6H0Nkp5gCFykZSh3U8U186oMVuh7mGyGplkWLMUY5F2Ed-EKgg86Jtq266W_/s320/ae490d5dd90ea0f297a5d03ddb4f2f9b.jpeg)
Жінка здійснювала сходження в складі туристичної групи з 22 осіб.
О 20.40 для надання допомоги виїхали рятувальники Верховинського відділення.
О 23.49 рятувальники знайшли туристичну групу, надали потерпілій долікарську допомогу (наклали шину) та розпочали її транспортування на ношах до підніжжя гори.
Сьогодні вночі о 02.44 працівники пошуково-рятувального відділення передали потерпілу бригаді швидкої меддопомоги, яка з попереднім діагнозом перелом правої нижньої кінцівки доставила її в Верховинську центральну районну лікарню.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-gorakh-travmuvalas-meshkanka-chernigivshchini
У горах травмувалась мешканка Чернігівщини
Reviewed by Мар'яна
on
червня 12, 2019
Rating:
![У горах травмувалась мешканка Чернігівщини](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCgYGQjH4MQA9bZdAqMpKDgjj-7_Hmv-wWpw0wedcyDsHl-BgP7HOWdn5uhEXyJL_tHPVfLEoMKzc1_Ko_6H0Nkp5gCFykZSh3U8U186oMVuh7mGyGplkWLMUY5F2Ed-EKgg86Jtq266W_/s72-c/ae490d5dd90ea0f297a5d03ddb4f2f9b.jpeg)
Немає коментарів: