2 липня в с. Старі Богородчани проводяться пошукові роботи 70-річної, місцевої жительки, яка напередодні вийшла з дому в напрямку лісового масиву та не повернулася.
Так, за інформацією рятувальників, о 17.37 жінку знайдено у виснаженому стані, місцевим жителем на околиці лісу на території вищезазначеного населеного пункту.
Працівниками Івано-Франківського ПРВ надано допомогу в її транспортуванню до місця постійного проживання, де передано працівникам швидкої допомоги.
Від госпіталізації вона відмовилася.
http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-u-lisi-znaishli-visnazhenoiu-zhinku-iaka-znikla-1-lipnia
На Прикарпатті у лісі знайшли виснаженою жінку, яка зникла 1 липня
Reviewed by Мар'яна
on
липня 02, 2019
Rating:
Reviewed by Мар'яна
on
липня 02, 2019
Rating:











Немає коментарів: