11-річний хлопчик за загадкових обставин зник з поїзда Рахів – Київ: дитину знайшли мертвою

У поїзді Рахів – Київ в ніч на четвер, 25 липня, пропав 11-річний хлопчик.
Тимофій разом з іншими дітьми повертався зі спортивного табору в Яремче. Увечері його бачили в поїзді, але коли діти прокинулися – в купе залишилися тільки його речі, повідомляють  «ФАКТЫ».
“Щороку тренери з айкідо організовують спортивний табір: знімають садибу і вивозять туди займаються у них дітей. Цього разу поїхали більше двадцяти різновікових – від 6 до 14 років – хлопчиків і дівчаток. Супроводжували їх два тренера і кілька мам. У середу зміна таборі закінчилася. В день всі сіли на поїзд в Яремче (було викуплено більше половини місць в плацкартному вагоні). У четвер вранці ми з іншими батьками прийшли на Центральний вокзал в Києві зустрічати своїх дітей, але з поїзда вийшли всі пасажири, крім дітей, а нас у вагон не пускали. Потім нас пустили до дітей і розповіли, що Тимофій зник, а його речі залишилися на місці. Ще близько години ми чекали поліцію” – розповіла  мама одного з дітей.
Коли і як пропав хлопчик, толком ніхто не зрозумів. У вагоні всі місця були викуплені підряд. Тимофія дісталося місце в останньому купе групи (в вагоні воно останнім не було). З ним там був ще один хлопчик з групи і двоє чужих пасажирів. Але коли ми увійшли, цих пасажирів вже не було, в купе залишився лише другий хлопчик і речі Тимофія.
За словами дітей і дорослих, начебто ніхто не бачив Тимофія вже після Тернополя, який проїжджали близько години ночі.
Батьки зниклої дитини місця собі не знаходять. Ходять чутки, що в Волочиську знайшли якогось хлопчика в незрозумілому стані, але чи це Тимофій – невідомо. У Волочиську поїзд не зупинявся – попередня зупинка була в Тернополі, де до поїзда чіпляли додаткові вагони, а потім вже аж в Хмельницькому.
У Хмельницькій області дійсно був виявлена дитина. На жаль – мертва.
“Близько шостої години ранку 25 липня біля залізничних колій біля села Волоське Держнянского району було виявлено тіло хлопчика. Зараз там працює слідчо-оперативна група. На вигляд дитині 12-15 років, видимих ​​ознак насильницької смерті на тілі немає. Його особа поки не встановлена ​​- над цим зараз працюємо. Вже зв’язалися з київськими колегами, щоб підтвердити або виключити, що це зниклий Тимофій. Причину смерті також поки не встановили”, – розповіла спікер поліцейського главку Хмельницької області Інна Глега.
11-річний хлопчик за загадкових обставин зник з поїзда Рахів – Київ: дитину знайшли мертвою 11-річний хлопчик за загадкових обставин зник з поїзда Рахів – Київ: дитину знайшли мертвою Reviewed by Мар'яна on липня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.