![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXeDJMiWTm5LF77_nl6nZyKg0Ck1tjVSz15_QVb8ZO4hw3T3zW_td0-TW0HD4eNZgR1vwOuERvcxv-GhSeJfu_erbkbpgiuvmAmJiMjbxmhv-G5YYfe5yQcSeRMXY1-CC-nOl_Y8xgv4iV/s320/daaa794c901772f8ce3f936ec0ada3a1.jpeg)
У рамках виконання зазначеного Указу сьогодні в. о. голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду, під час якої обговорено стан виконання запланованих обсягів робіт з ремонту у 2019 році доріг, мостів місцевого та державного значення, повідомляє Івано-Франківська ОДА.
Крім того, окремо проаналізовано підготовку до зимового утримання доріг, особливо місцевого значення.
Також керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та служб дано доручення щодо напрацювання пропозицій в частині, що стосується ремонту доріг та мостових переходів у гірській місцевості, для включення їх до проекту Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат, яка розроблятиметься Кабінетом міністрів України.
Зокрема, Марія Савка зазначила, що 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення. А для цього потрібно напрацювати механізми залучення додаткових коштів.
Посадовець додала, що уже зараз необхідно визначити плани проведення ремонтних робіт на 2020 рік і розробити механізми співфінансування за рахунок Державного, обласного, районних бюджетів та інших коштів, незаборонених законодавством.
У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, керівники департаментів фінансів, будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, ДП «Дороги Прикарпаття», ДП «Івано-Франківський облавтодор», служби автомобільних доріг області тощо.
На Прикарпатті 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення
Reviewed by Мар'яна
on
липня 25, 2019
Rating:
![На Прикарпатті 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXeDJMiWTm5LF77_nl6nZyKg0Ck1tjVSz15_QVb8ZO4hw3T3zW_td0-TW0HD4eNZgR1vwOuERvcxv-GhSeJfu_erbkbpgiuvmAmJiMjbxmhv-G5YYfe5yQcSeRMXY1-CC-nOl_Y8xgv4iV/s72-c/daaa794c901772f8ce3f936ec0ada3a1.jpeg)
Немає коментарів: