На Прикарпатті 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення

З метою створення безпечних умов дорожнього руху, розвитку мережі якісних автомобільних доріг, облаштування належної інфраструктури для розвитку бізнесу 19 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №529/2019 «Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг».
У рамках виконання зазначеного Указу сьогодні в. о. голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду, під час якої обговорено стан виконання запланованих обсягів робіт з ремонту у 2019 році доріг, мостів місцевого та державного значення, повідомляє Івано-Франківська ОДА.
Крім того, окремо проаналізовано підготовку до зимового утримання доріг, особливо місцевого значення.
Також керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та служб дано доручення щодо напрацювання пропозицій в частині, що стосується ремонту доріг та мостових переходів у гірській місцевості, для включення їх до проекту Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат, яка розроблятиметься Кабінетом міністрів України.
Зокрема, Марія Савка зазначила, що 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення. А для цього потрібно напрацювати механізми залучення додаткових коштів.
Посадовець додала, що уже зараз необхідно визначити плани проведення ремонтних робіт на 2020 рік і розробити механізми співфінансування за рахунок Державного, обласного, районних бюджетів та інших коштів, незаборонених законодавством.
У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, керівники департаментів фінансів, будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, ДП «Дороги Прикарпаття», ДП «Івано-Франківський облавтодор», служби автомобільних доріг області тощо.
На Прикарпатті 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення На Прикарпатті 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення Reviewed by Мар'яна on липня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.