На Прикарпатті посадовець виконавчої служби попався на хабарі у 30 тисяч гривень

Співробітники Служби безпеки України викрили на отриманні неправомірної вигоди керівника одного з райвідділів Державної виконавчої служби Головного теруправління юстиції в Івано-Франківській області.
Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання хабарів від місцевих мешканців за сприяння у закритті виконавчих проваджень без стягнення штрафних санкцій і не подання до суду звернень про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон.
Співробітники СБУ задокументували вимагання посадовцем 30 тисяч гривень у чергового боржника за закриття низки виконавчих проваджень.
Правоохоронці затримали зловмисника у службовому кабінеті під час отримання 20 тисяч гривень ‒ другої частини хабаря.
У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України затриманому оголошено про підозру.
Тривають слідчі дії для з`ясування всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших посадовців виконавчої служби, можливо причетних до протиправної діяльності.
Заходи із викриття посадовця проводилися спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури.
http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-posadovets-vikonavchoyi-sluzhbi-popavsia-na-khabari-u-30-tisiach-griven
На Прикарпатті посадовець виконавчої служби попався на хабарі у 30 тисяч гривень На Прикарпатті посадовець виконавчої служби попався на хабарі у 30 тисяч гривень Reviewed by Мар'яна on липня 30, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.