![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyLU2fNL3oPE-v2MRFBVWZX2D97Nyxziqq9Zru2dHe9k9OOhPrSM0ZtRUGxDxMIXsKcVM28a_1QuGuYsB6Nhm7nM0Jpsl8J6d85e3JXLbWsI9latYgSL-_QcofD_UBs-Xt_H2JXnKFo087/s320/2897221e1b07a8f1060bbdade11a3567.jpeg)
Організаційний комітет уже узгодив план заходів, інформує КалушФМ.
Як зазначила перший заступник міського голови Галина Романко, частина із тих, які були заплановані раніше, уже відбулися, зокрема, фестиваль «Повір у себе», Богатирські ігри й інші.
Натомість з’явилися декотрі нові. Так, новинкою буде забіг на шпильках. Він проходитиме 13 липня на площі Героїв. До забігу пропонують долучитися представницям різних сфер міста. Головна умова – висота підборів має бути не менша 6 сантиметрів.
Дистанція – 100 метрів. У нагороду учасниці отримають футболки з логотипом Калуша, а на переможниць очікує особливий приз. Який саме, поки що не розголошують. Це буде сюрпризом.
У Калуші до Дня міста проведуть забіг на підборах
Reviewed by Мар'яна
on
липня 02, 2019
Rating:
![У Калуші до Дня міста проведуть забіг на підборах](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyLU2fNL3oPE-v2MRFBVWZX2D97Nyxziqq9Zru2dHe9k9OOhPrSM0ZtRUGxDxMIXsKcVM28a_1QuGuYsB6Nhm7nM0Jpsl8J6d85e3JXLbWsI9latYgSL-_QcofD_UBs-Xt_H2JXnKFo087/s72-c/2897221e1b07a8f1060bbdade11a3567.jpeg)
Немає коментарів: