"Час сортувати": іванофранківцям покажуть короткометражку, в якій знялися прикарпатські школярі

Розвиток дитячої творчості та кіно в Україні, розбудова громадянського суспільства і привернення уваги до соціально важливих тем - це спільні цінності і цілі роботи ГО"Віолла" (м. Івано-Франківськ) та ГО "Сузір'я талантів "Мувікс" (м. Київ).
В результаті співпраці в рамках проекту "Дитяча кіношкола "MovieX" у світ вийшла короткометражна стрічка "Час сортувати", яка піднімає тему сортування і переробки сміття та важливу роль дітей у вирішенні даної проблематики.
У фільмі знялися 16 дітей з Івано-Франківської області та Києва, головну позитивну роль зіграла 9-ти річна Анастасія Буртник, а головну негативну - 9-ти річна Анастасія Голинська (дівчатка з Івано-Франківська).
Над створенням працювали: продюсери Тетяна Смолінська та Уляна Варнава, сценарист і режисер Мар’яна Циганин, відео-оператори Михайло Коршняк і Андрій Левків, монтаж і звукорежисер Михайло Коршняк.
Одна із ідей стрічки - запуск челенджу #чассортувати, який автори вже запустили у соціальних мережах.
Під час прем'єрних показів керівники проекту планують зібрати відгуки і побажання глядачів, щоб надалі у майбутньому покращити якість відео-робіт та ефективніше сприяти вирішенню важливих глобальних проблем України та планети в цілому.
Прем'єра відбудеться 2 липня о 17 годині у  Urban Space 100. Вхід вільний.
Організатори запрошують дітей, молодь і дорослих, кому цікаві теми збереження екології та розвитку кіно.
"Час сортувати": іванофранківцям покажуть короткометражку, в якій знялися прикарпатські школярі "Час сортувати": іванофранківцям покажуть короткометражку, в якій знялися прикарпатські школярі Reviewed by Мар'яна on липня 01, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.