![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwGXZD7iS2hYxXkNKyRn2_mYe368IE2kVRBdlV6dd1nQI63M22qvFk5OYE9xKFaOFcf09ZhLe-YPM4TDcx7bDMsLgltEWZLrOfmihycbQJbIteKmPG349fc4fiB5bWibVmBfHPf9gHB4d0/s320/c5c5a637f429fc6f49bd9adea49f5ed9.jpeg)
В результаті співпраці в рамках проекту "Дитяча кіношкола "MovieX" у світ вийшла короткометражна стрічка "Час сортувати", яка піднімає тему сортування і переробки сміття та важливу роль дітей у вирішенні даної проблематики.
У фільмі знялися 16 дітей з Івано-Франківської області та Києва, головну позитивну роль зіграла 9-ти річна Анастасія Буртник, а головну негативну - 9-ти річна Анастасія Голинська (дівчатка з Івано-Франківська).
Над створенням працювали: продюсери Тетяна Смолінська та Уляна Варнава, сценарист і режисер Мар’яна Циганин, відео-оператори Михайло Коршняк і Андрій Левків, монтаж і звукорежисер Михайло Коршняк.
Одна із ідей стрічки - запуск челенджу #чассортувати, який автори вже запустили у соціальних мережах.
Під час прем'єрних показів керівники проекту планують зібрати відгуки і побажання глядачів, щоб надалі у майбутньому покращити якість відео-робіт та ефективніше сприяти вирішенню важливих глобальних проблем України та планети в цілому.
Прем'єра відбудеться 2 липня о 17 годині у Urban Space 100. Вхід вільний.
Організатори запрошують дітей, молодь і дорослих, кому цікаві теми збереження екології та розвитку кіно.
"Час сортувати": іванофранківцям покажуть короткометражку, в якій знялися прикарпатські школярі
Reviewed by Мар'яна
on
липня 01, 2019
Rating:
!["Час сортувати": іванофранківцям покажуть короткометражку, в якій знялися прикарпатські школярі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwGXZD7iS2hYxXkNKyRn2_mYe368IE2kVRBdlV6dd1nQI63M22qvFk5OYE9xKFaOFcf09ZhLe-YPM4TDcx7bDMsLgltEWZLrOfmihycbQJbIteKmPG349fc4fiB5bWibVmBfHPf9gHB4d0/s72-c/c5c5a637f429fc6f49bd9adea49f5ed9.jpeg)
Немає коментарів: