![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuNa3qoWL_p6JT3V26HrdT109LLz1EDEE248qnEMYq6Gv0DpcNYEMa1meEvUiQTEJ5xQAtlDmHas3XR7735q5BjDQFVQu8QEzu7b8JlodYVd2M1oHVDxWzMDQ_O_7KhtKyB9oh6NusU7Xs/s320/448995f2677d389d6cc4ca89c4716477.png)
У середу, 3 липня близько 20:45 год Верховинський районний суд засідав щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до підозрюваного 1988 року народження, інформує поліція Прикарпаття.
Останній неодноразово судимий, зараз підозрюється у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 125 та ч. 4 ст. 296 ККУ. Після оголошення йому ухвали про застосування до нього відповідного заходу, усвідомлюючи протиправність своїх дій, підозрюваний самовільно покинув приміщення суду. Наразі тривають оперативно-розшукові заходи.
Правоохоронцями вживаються всі необхідні слідчі дії, які спрямовані на встановлення місцезнаходження особи злочинця.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 393 (Втеча з місця позбавлення волі або з-під варти вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі або арешту чи перебуває в попередньому ув'язненні, - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років) КК України.
На Прикарпатті із зали суду втік підозрюваний
Reviewed by Мар'яна
on
липня 04, 2019
Rating:
![На Прикарпатті із зали суду втік підозрюваний](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuNa3qoWL_p6JT3V26HrdT109LLz1EDEE248qnEMYq6Gv0DpcNYEMa1meEvUiQTEJ5xQAtlDmHas3XR7735q5BjDQFVQu8QEzu7b8JlodYVd2M1oHVDxWzMDQ_O_7KhtKyB9oh6NusU7Xs/s72-c/448995f2677d389d6cc4ca89c4716477.png)
Немає коментарів: