В Івано-Франківську у ЦНАПі вже видають довідки про склад сім'ї

З 1 липня у франківському Центрі надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах почали видавати довідки про склад сім’ї та довідки про реєстрацію місця проживання особи.
Довідки про склад сім’ї будуть формуватися автоматично з Муніципального реєстру м.Івано-Франківська, інформує пресслужба МВК.
У разі відсутності відомостей в Муніципальному реєстрі перед отриманням довідки про склад сім’ї необхідно одноразово надати необхідний перелік документів для внесення відомостей в Реєстр.
В подальшому, до Муніципального реєстру будуть підключені структурні підрозділи виконавчого комітету (департамент соціальної політики та інші) та комунальні служби, а довідка про склад сім`ї не вимагатиметься.
Перелік документів для внесення в Реєстр просимо дізнаватися на сайті ЦНАПу, в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська або за телефоном: 75-01-19.
В Івано-Франківську у ЦНАПі вже видають довідки про склад сім'ї В Івано-Франківську у ЦНАПі вже видають довідки про склад сім'ї Reviewed by Мар'яна on липня 03, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.