![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjM35-_nW__jUrNT0XHaGIHDDXYkTrFELNXIJWX0jmRw3hmtXatkxXrJdqLMVLMDWcgHyE2HW8lHzp2Yz8ZbiiVEaHpUT84Xz20v6ROSS1ujCPpQH9QYdK18bPr1qBlN9tKAsuDprs_ZHhq/s320/f31109fb3b6d2ad9089d66b3184ad6b5.jpeg)
За словами керівника Муніципальної інспекції з благоустрою Мирослава Федорківа, підприємець умудряється не маючи дозволу працювати в центрі міста у вихідні та у вечірній час в будні дні.
Федорків озвучив про кого йдеться.
"Це Олексій Павлов - підприємець, якому належать веломобілі. Вони розуміють що інспекція працює до 18.00 години. Але після того вони знову виїжджають у центр міста. А також у вихідні"- зазначив Федорків.
Міський голова запропонував створити графік на вихідні, щоб унеможливити такі випадки.
Відтак муніципальна інспекція спільно з муніципальною вартою контролюватимуть діяльнвсть цього підприємця, адже веломобілі не мають дозволу на роботу в центрі міста.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-tsentri-frankivska-prodovzhuiut-pratsiuvati-nelegalni-velomobili
У центрі Франківська продовжують працювати нелегальні веломобілі
Reviewed by Мар'яна
on
липня 30, 2019
Rating:
![У центрі Франківська продовжують працювати нелегальні веломобілі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjM35-_nW__jUrNT0XHaGIHDDXYkTrFELNXIJWX0jmRw3hmtXatkxXrJdqLMVLMDWcgHyE2HW8lHzp2Yz8ZbiiVEaHpUT84Xz20v6ROSS1ujCPpQH9QYdK18bPr1qBlN9tKAsuDprs_ZHhq/s72-c/f31109fb3b6d2ad9089d66b3184ad6b5.jpeg)
Немає коментарів: