![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuQ8eQcFCO5lBNO5SXg90FmPhL0LLjEYYN1JVPFoh6bsUYkg0YA_V-b78EMilp1FRWwqX1_qrK7rMuNrdBr9cgR5N5cv6abHnI-frYSwbROijgeRrOXVURj7Fh1XVyrcbFDaG-rJPMrvEd/s320/2a0720409a4cee3dfa60995c5743605a.jpeg)
Відзнаку прикарпатець отримав за ініціативу створення равликової ферми в селі Копачинці Городенківського району та розвиток туристичного бізнесу в Дністровському каньйоні, повідомляє Івано-Франківську ОДА.
Нагадаємо, що перша на Івано-Франківщині ферма з вирощування равликів «Покутський равлик» відкрилася у липні минулого року.
Сьогодні равликова ферма доволі відома. Сюди часто навідуються туристи, які сплавляються річкою. На екскурсії їдуть дорослі та діти.
Підприємство має збут продукції, адже делікатеси з равликів під брендом «Покутський равлик» популярні в ресторанному бізнесі. Молоді підприємці також шукають виходу на зарубіжні ринки, де можна і продати дорожче.
Довідково
Премія Кабінету міністрів щорічно присуджується за особливі досягнення та сприяє активізації участі молоді в суспільно-політичному житті. Відзначають у багатьох напрямах, зокрема, за впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу і створення нових робочих місць.
Кабмін нагородив прикарпатця премією за вирощення равликів
Reviewed by Мар'яна
on
липня 31, 2019
Rating:
![Кабмін нагородив прикарпатця премією за вирощення равликів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuQ8eQcFCO5lBNO5SXg90FmPhL0LLjEYYN1JVPFoh6bsUYkg0YA_V-b78EMilp1FRWwqX1_qrK7rMuNrdBr9cgR5N5cv6abHnI-frYSwbROijgeRrOXVURj7Fh1XVyrcbFDaG-rJPMrvEd/s72-c/2a0720409a4cee3dfa60995c5743605a.jpeg)
Немає коментарів: