![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCfVYkDfdrvNubjIdmr_OK5p1ziF4vqJETVJvbzghJ3whJC-UiKfOGJxyQYuKQc6Sl5BbLBPFJz4ESLIMr8zmXiqv9IXMdiNBtDwPxbz1-S7_bO-8oSv7pgerzcrVvT6XkjQ5taO9zy_GL/s320/fdeb47a1dac2ab1dcb2a2afc51e6ebfa.jpeg)
Танцювальний колектив став володарем другої премії на Фестивалі з-поміж 14 ансамблів, які представляли 11 країн світу, інфрмує ПНУ.
Керівник ансамблю танцю “Дивоцвіт” – старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Юрій Скобель
У рамках програми Фестивалю кожен із колективів-учасників впродовж шести днів в різних містах – Ризі, Кулдізі, Сигулді і Лієпаї – презентували своє традиційне танцювальне мистецтво на відкритих майданчиках, у парках та скверах. Наш «Дивоцвіт» представляв три композиції – «Вітання з Карпат», лемківську «Анничку» та буковинський святковий танець. Насичена програма «Sudmaliņas» була доповнена також конкурсом для танцювальних колективів.
Організатором Фестивалю виступив Національний центр культури Латвії. За словами організаторів захід мав на меті зібрати танцюристів з Латвії та різних країн світу, які б творчо досліджували, пізнавали та успадковували традиції народного танцю. Загалом у Фестивалі взяли участь 500 танцюристів з одинадцяти країн світу (Україна, Латвія, Естонія, Індія, Індонезія, Кіпр, Іспанія, Чілі, Болгарія, Сербія, Польща).
Під час нагородження голова журі ІХ Міжнародного фестивалю народного танцю «Sudmaliņas» Ріта Спальви відзначила високий професіоналізм та культуру виконання танцювального ансамблю “Дивоцвіт”, який зачарував глядацьку аудиторію неповторним колоритом гуцульських танців, що в свою чергу гармонійно доповнювали традиційні костюми та музика.
Ансамбль з Прикарпаття став призером Міжнародного фестивалю народного танцю у Латвії
Reviewed by Мар'яна
on
липня 24, 2019
Rating:
![Ансамбль з Прикарпаття став призером Міжнародного фестивалю народного танцю у Латвії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCfVYkDfdrvNubjIdmr_OK5p1ziF4vqJETVJvbzghJ3whJC-UiKfOGJxyQYuKQc6Sl5BbLBPFJz4ESLIMr8zmXiqv9IXMdiNBtDwPxbz1-S7_bO-8oSv7pgerzcrVvT6XkjQ5taO9zy_GL/s72-c/fdeb47a1dac2ab1dcb2a2afc51e6ebfa.jpeg)
Немає коментарів: