![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKOkT-V519_jmH1FYfOFIU7rddOIqivX-gLpu-osl3yiZkaja10DhrB3-QVu5HdoufZ_MxQeZxlXjXEeDQSc5aWa1GDsexwwajdqjRwPF_oOKOIvclaCXxtytlsoyMDDcWkU4PuY8Y00Qt/s320/852c7787922f47d457a95bbb74fac0ca.jpeg)
Про це пише ОПОРА.
Сергій Басараб зареєстрований кандидатом у народні депутати України по округу №89 (Верховинський район) згідно з Постановою ЦВК від 24 червня 2019 року. Відповідно до частини 1 статті 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборна агітація розпочинається з наступного дня після прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати.
На ймовірній сторінці Сергія Басараба у мережі Фейсбук 26 червня з’явився допис«ТРИМАЮ СЛОВО! Як і обіцяв, бруківка для влаштування пішохідної та паркувальної зони біля Верховинського ринку».
У дописі продемонстровано фото упакуваннь із бруківкою, схожі на ті, що зафіксували спостерігачі ОПОРИ.
http://firtka.if.ua/blog/view/ne-martsinkivim-iedinim-na-ivano-frankivshchini-kandidat-agituie-brukivkoiu-video
Не Марцінківим єдиним: на Івано-Франківщині кандидат "агітує" бруківкою
Reviewed by Мар'яна
on
липня 02, 2019
Rating:
![Не Марцінківим єдиним: на Івано-Франківщині кандидат "агітує" бруківкою](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKOkT-V519_jmH1FYfOFIU7rddOIqivX-gLpu-osl3yiZkaja10DhrB3-QVu5HdoufZ_MxQeZxlXjXEeDQSc5aWa1GDsexwwajdqjRwPF_oOKOIvclaCXxtytlsoyMDDcWkU4PuY8Y00Qt/s72-c/852c7787922f47d457a95bbb74fac0ca.jpeg)
Немає коментарів: