![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsYV0XpN3s6pkCoupk5_nSNNQg5dd5w3yOny10ZJ9xomGuMWuyKFly2LngfKlOXb6aZhssqmG_tkCegeXLDf-FDeBK-EjTdZRN2LOPQfsv238hiS0C7UIud3ogOfFmxLA4yHflb9d4YM8k/s320/d662702f14f93eb90d959050f9cfd662.jpeg)
Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації .
Як коментує очевидець подій Уляна Бігун, ситуація склалася через те, що комунальники не зкрили люк.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-kalushi-nadzvichainiki-riatuvali-sobaku-fotofakt"Сьогодні, 31 липня близько 00:30 год, на вул. Рубчака, через безвідповідальність працівників, які 30 липня після закінчення виконаної роботи не закрили каналізаційний люк, у який потрапила собака. На щастя рятувальна служба швидко відреагувала на виклик і витягнула собаку", - йдеться у дописі.
У Калуші надзвичайники рятували собаку
Reviewed by Мар'яна
on
липня 31, 2019
Rating:
![У Калуші надзвичайники рятували собаку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsYV0XpN3s6pkCoupk5_nSNNQg5dd5w3yOny10ZJ9xomGuMWuyKFly2LngfKlOXb6aZhssqmG_tkCegeXLDf-FDeBK-EjTdZRN2LOPQfsv238hiS0C7UIud3ogOfFmxLA4yHflb9d4YM8k/s72-c/d662702f14f93eb90d959050f9cfd662.jpeg)
Немає коментарів: