Скільки в нас людей буде гинути? Марцінків незадоволений роботою рятувальників і поліції на міському озері
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAB8cJuFzSD6wRrtHaUgR6ibEHrhv6h8MIrM9EgVXZxRMq1wlbXjWdQhvTdjz3N3Fw4qcjrbtHoTGeDA5CNXJmPy_exwXGSlN5ir72Ai9vQ3c6flBwjhFrmr0UCofA0xFSAmSVl4YbSLGd/s320/a0bf59c14ce0c150232bcec60b53a7e1.jpeg)
Про це йшла мова сьогодні на оперативній нараді.
«Поліція, рятувальники, чого у нас люди далі топляться? Скільки в нас людей буде гинути?», - звернувся мер.
На що рятувальники відповіли, що треба поставити сітку і паркан навколо озера, а поліцейські зазначили, що патрулюють озеро в силах своїх можливостей.
«Для чого там рятувальники і станція, якщо ви не можете людину врятувати... На озері є небезпека, треба щось з цим робити. Добре вже хоч муніципальна варта патрулює. Вам говориш, говориш, а нічого нема. Як пороблено. Паркан поставити? Ціле озеро обгородити? Та це дурня», - зауважив Марцінків.
У свою чергу заступник міського голови Микола Вітенко додав, що на міському озері є чотири головних локації для купання. І треба рятувальників розставити на них, а не скупчувати в одній станції.
Скільки в нас людей буде гинути? Марцінків незадоволений роботою рятувальників і поліції на міському озері
Reviewed by Мар'яна
on
липня 02, 2019
Rating:
![Скільки в нас людей буде гинути? Марцінків незадоволений роботою рятувальників і поліції на міському озері](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAB8cJuFzSD6wRrtHaUgR6ibEHrhv6h8MIrM9EgVXZxRMq1wlbXjWdQhvTdjz3N3Fw4qcjrbtHoTGeDA5CNXJmPy_exwXGSlN5ir72Ai9vQ3c6flBwjhFrmr0UCofA0xFSAmSVl4YbSLGd/s72-c/a0bf59c14ce0c150232bcec60b53a7e1.jpeg)
Немає коментарів: