![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqgRPpYz_mWtGYg4ng4i6GX6w72MyUfYzUol2rBKPdmA45E3ySWpXUyHw1148dmbYuAlLt2ksqPJOuAjc_dreDtkODgKMl-1geFadkVoLHWRXeMfoC_I5zhaqO93s9ek5pJ5-Ih_nGu5Bh/s320/52ec50573580b3626d054d4870965e3b.jpeg)
Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці дізналися, що двоє невідомих осіб, незадоволені обслуговуванням, порушували публічну безпеку і порядок - нанесли тілесні ушкодження працівниці даного магазину, інформує поліція охорони.
Дівчина вказала на двох чоловіків з явними ознаками алкогольного сп’яніння, які поводили себе зухвало, висловлювалися нецензурною лексикою. В ході перевірки встановлено особи.
Обидва – місцеві жителі, прилеглих вулиць. Даних осіб було затримано.
Затриманих, поліцейські охорони доставили до Івано-Франківського відділу поліції – для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.
У Франківську п'яні дебошири напали на працівницю магазину
Reviewed by Мар'яна
on
липня 29, 2019
Rating:
![У Франківську п'яні дебошири напали на працівницю магазину](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqgRPpYz_mWtGYg4ng4i6GX6w72MyUfYzUol2rBKPdmA45E3ySWpXUyHw1148dmbYuAlLt2ksqPJOuAjc_dreDtkODgKMl-1geFadkVoLHWRXeMfoC_I5zhaqO93s9ek5pJ5-Ih_nGu5Bh/s72-c/52ec50573580b3626d054d4870965e3b.jpeg)
Немає коментарів: