Про це йшлося на сьогоднішній оперативній нараді у міського голови.
"Станом на 22 липня виявлено 125 проривів та проводяться роботи з оперативної ліквідації. З них на даний час ліквідовано 74 прориви, а ще на 11 тривають роботи, 40 залишилося. За 2019 рік відкрито 43 ордери на порушення об`єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земляних та ремонтних робіт, а закрито 22 ордери. Значно ускладнюють проведення ремонтних робіт складна фінансова ситуація та брак робочого персоналу на підприємстві", - розповів в.о директора ДПМ «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Євгеній Герасименко.
Директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник повідомив, що підготовка до нового опалювального сезону виконано на 55%.
"Виявили 25 проривів на мережах, 10 проривів – вже ліквідовано. Плануємо замінити 723 метри проводів, а оновлено вже 153", - повідомив Герасименко.
У Франківську готуються до нового опалювального сезону
Reviewed by Мар'яна
on
липня 23, 2019
Rating:
![У Франківську готуються до нового опалювального сезону](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXHschb7_LM2VUKI-_pvqtEM8geYCC58dFJMHB9FfzssX12Yiv3NYiKFEgzpJ6gHDi4kr5YLNfL7qJ95s-ii38E5c1b0Lzj9MT8ZvTZN3XQeR9rpHfZ0RA5VfekYySTYAua-BDfXoCtSxc/s72-c/b99351a3b8ea63602e235222422ab546.jpeg)
Немає коментарів: