Франківець переміг на міжнародних змаганнях з автозвуку

Франківець Назарій Яцюк нещодавно повернувся з Румунії, де на міжнародних змаганнях з автозвуку посів перше місце.
Назарій Яцюк каже, що займається музикою ще змалку. Студентом замінював штатні динаміки в авто, багато тренувався і брав участь у змаганнях в Україні, а зараз вийшов на міжнародний рівень.
Турнір з автозвуку відбувається за наступним принципом – на лобове скло авто прикріпляють датчик, коли учасник додає звуку своїй системі, він фіксує максимальне значення. В Румунії чоловік отримав кубок та грамоту за перемогу у класі “Седан”.
“Ми раді, що виїхали в Європу і показали такий результат. Мій середній результат 152 децибели. До порівнння, коли піднімається в небо літак-винищувач – це 149 децибел. Самі розумієте, стояти там і чути це – дуже важко. Мені на змаганнях дають спеціальні навушники, аби людина витримала цей тиск. Якщо пересічну людину посадити в автомобіль – більш як 10 секунд не висидить”, – каже Назарій Яцюк.
Чоловік каже, що на змаганнях важлива не лише машина й техніка, але й вміння учасника.
“Впливає абсолютно все: починаючи від кабеля. Якщо поставити надто тонкий кабель – не донесете до вашого саббуфера потужність. Людина має знати пропускну здатність, вміти все це робити. Від механіки, “заліза” – саббуферів, підсилювачів – залежить лише половина успіху”, – каже Назар.
До міжнародного турніру Назар готувався три роки. Впродовж цього часу близько 50 разів переробляв коробку саббуфера. Спонсорів немає – фінансує своє хобі з сімейного бюджету.
Франківець переміг на міжнародних змаганнях з автозвуку Франківець переміг на міжнародних змаганнях з автозвуку Reviewed by Мар'яна on липня 31, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.