На Прикарпатті двічі горіла суха трава

Сьогодні на території Івано-Франківської області виникло дві пожежі сухої трави.
Вогнеборці оперативно локалізували та ліквідували загорання, не давши вогню розповсюдитися на більш масштабні території. Рятувальники нагадують, що такі пожежі, як правило, виникають через необережне поводження з вогнем людьми, інформує обласне управління ДСНС.
"Будьте уважними, коли зупиняєтесь на відпочинок на узбіччі доріг, пильнуйте за дітьми, не кидайте недопалки і не залишайте не загашеними вогнища", - йдеться у повідомленні.
Пожежники застерігають, що вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів.
До того ж, спалювання сміття і трави можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків.
Адже кожна пожежа не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

http://firtka.if.ua/blog/view/na-prikarpatti-dvichi-gorila-sukha-trava
На Прикарпатті двічі горіла суха трава На Прикарпатті двічі горіла суха трава Reviewed by Мар'яна on липня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.