![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdxHrPGCpf2Ipkjpyi1c4pcgPWR3El77uqMSAph25SEdjxkfPdA6x-lLqIS-MgpfZYXYEjvlNmekRDfyKf_rTn-Ih8ZxayP5nsN3Rvla1lNVVuG2Uzy0vriagdvXxYkgROobFOUFS8Hqz2/s320/30c7df66d7d3609f8e484ad6818c90a7.jpeg)
На неї завітав волинський екзарх УГКЦ, уродженець Івано-Франківська, єпископ Йосафат Говера. Дуже цікавою, змістовною та емоційною була його проповідь про сучасну християнську родину, цікаві паралелі сучасності та з життя підпільної УГКЦ. Про це у мережі написала Анна-Сабіна Ружицька.
"Ну і традиційно у єдине в Україні містечко, що назване не честь Богородиці, приїхали жінки які мають ім"я Марія, бо 25 років є традиція, що кожна Марія світу має приїхати до Маріямполя. А волинський екзарх пообіцяв, що наступного року у галицьке містечко приїдуть сотні Марій з Волині", - йдеться у дописі.
Нагадаємо, містечко відоме чудотворним образом Богородиці, який ще називають «Переможниця» або «Гетьманська Мадонна» через дива, що сталися за його посередництвом під час воєнних дій у ХVІІ столітті. Прощі до Діви Переможниці почалися в Маріямполі ще у 18 столітті, однак з приходом радянської влади їх було заборонено. Відновилися паломництва в 1994 році, коли до Маріямполя було повернуто в копії Маріямпільську ікону. З 2011 року відбуваються щорічні Архієпархіальні прощі.
У Галицькому районі відбулася проща родин, на яку приїхали сотні людей з кількох областей
Reviewed by Мар'яна
on
липня 01, 2019
Rating:
![У Галицькому районі відбулася проща родин, на яку приїхали сотні людей з кількох областей](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdxHrPGCpf2Ipkjpyi1c4pcgPWR3El77uqMSAph25SEdjxkfPdA6x-lLqIS-MgpfZYXYEjvlNmekRDfyKf_rTn-Ih8ZxayP5nsN3Rvla1lNVVuG2Uzy0vriagdvXxYkgROobFOUFS8Hqz2/s72-c/30c7df66d7d3609f8e484ad6818c90a7.jpeg)
Немає коментарів: