![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvWFeUUeTR7598mihV8XaSeTSJDE9YuGLqss5MAEbfgHtKZ0k5Jwj8UqtKnOKZ9p58x8kzrIYW64XnNz_66kziJZTEaksiJFE7UeVuiDBMJDf-tO7sh8-QdWH5RuVp5FT6g0SKVq8gJrcj/s320/4895e2c41ce83755d73d8e10e21453bf.jpeg)
Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.
"Встановлено, що місцевий житель, 1975 року народження, впродовж 2017-2019 років учиняв розпусні дії щодо своєї падчерки та її подруги (обидві 2006 року народження)", - йдеться у повідомленні.
На даний час фігуранту повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 («Розбещення неповнолітніх») КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
firtka.if.ua/blog/view/prikarpatets-dva-roki-rozbeshchuvav-svoiu-nepovnolitniu-padcherku-ta-yiyi-podrugu
Прикарпатець два роки розбещував свою неповнолітню падчерку та її подругу
Reviewed by Мар'яна
on
липня 04, 2019
Rating:
![Прикарпатець два роки розбещував свою неповнолітню падчерку та її подругу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvWFeUUeTR7598mihV8XaSeTSJDE9YuGLqss5MAEbfgHtKZ0k5Jwj8UqtKnOKZ9p58x8kzrIYW64XnNz_66kziJZTEaksiJFE7UeVuiDBMJDf-tO7sh8-QdWH5RuVp5FT6g0SKVq8gJrcj/s72-c/4895e2c41ce83755d73d8e10e21453bf.jpeg)
Немає коментарів: