На місці заводу «Позитрон» у Франківську відкриють «Ашан»?

"Ашан" – одна з найбільших торгових мереж світу – приглядається до Івано-Франківська.
Непідтверджені відомості про те, що один із найбільших ритейлерів країни виношує наміри відкрити в нашому місті гіпермаркет, ширились давно. Але саме зараз, за словами власних джерел «Західного кур’єра», ці меседжі перейшли із розряду пліток у категорію планів, близьких до реалізації.
Відоме навіть імовірне місце розташування майбутнього «Ашану» – на базі колишніх секцій заводу «Позитрон». Між двома діючими торговими центрами – ТРЦ «Велес» та «МЕТРО».
Джерела «ЗК» повідомляють про тривалі активні переговори з цього приводу між ашанівцями та представниками ТОВ «555-ІВ». Щоправда, поза рамками публічного простору.
Директор «555-ІВ» Юрій Кізім коментувати можливе відкриття «Ашану» в Івано-Франківську відмовився. Але факт переговорів із представниками торгової мережі підтвердив.
«Ми розмовляємо, комунікуємо, але на даному етапі це тільки слова. Жодних домовленостей не досягнуто. Коли будуть підписані хоч якісь документи щодо цього питання, я зможу щось прокоментувати», – сказав Юрій Кізім.
Зберігає інтригу і сам ритейлер. Наміри про відкриття магазину в Івано-Франківську в головному офісі «Ашан Ритейл Україна» спростували.
«Ми постійно досліджуємо український ринок та вивчаємо різні пропозиції, однак на даний момент не маємо проєктів в Івано-Франківську», – прокоментувала Дар’я Кір’ятська, керівник відділу комунікації та КСВ компанії.

Однак, навіть попри відхрещування з боку представників мережі, джерела «ЗК» впевнено твердять – «Ашану» в Івано-Франківську таки бути. Шила в мішку не втаїш. Вінцем переговорного процесу між компанією-комерсантом та можливими орендарями став розроблений до деталей проєкт майбутнього гіпермаркету на базі корпусу «Позитрону». Він уже є на руках у перемовників. Паралельно триває реконструкція секцій колишнього заводу.
Мабуть, не говорити «гоп» передчасно – корпоративна політика будь-якого успішного підприємства. А з іноземною пропискою і поготів. Складна бюрократія та велика кількість узгоджувальних механізмів – саме ця клопітка процедура поки не дає мережі «Ашан» дотягнутися до Івано-Франків¬ська. Але це лише питання часу, причому недовгого.
Додамо, що французький ритейлер «Auchan» прийшов в Україну у 2007 році. «Auchan Group» – одна з найбільших торгових мереж у світі, що дозволяє компанії вести досить агресивну цінову політику. Сьогодні гіпермаркети мережі представлені в дев’яти областях України із загальною кількістю більше двадцяти магазинів.
На місці заводу «Позитрон» у Франківську відкриють «Ашан»? На місці заводу «Позитрон» у Франківську відкриють «Ашан»? Reviewed by Мар'яна on липня 31, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.