Прикарпатських кандидатів у нардепи закликають розповісти про свою позицію щодо християнських цінностей

Кандаидатів у народні депутати закликають розповісти про свою позицію щодо сімейних цінностей і гендеру. Для цього у мережі навіть створили хештег #моральний_кандидат.
Про це у мережі написав іванофранківський священник о. Ігор Тузик.
"Шановний (-а) кандидате до ВРУ! Просимо Вас зробити відеозвернення, в якому буде висвітлено Вашу позицію щодо важливих для нас, виборців, питань.
Запитуємо Вас, як кандидата до Верховної Ради України, чи Ви будете у своїй діяльності відстоювати: - сім’ю, як союз чоловіка і жінки; - дар життя – від зачаття до природної смерті; - рівність можливостей чоловіків і жінок, згідно природнього порядку, а не впроваджувати видумані гендерні ролі у наше законодавство", - йдеться у дописі.
За словами священика, приймаючи рішення за кого віддати свій голос, виборці обиратимуть тих, хто своїми діями демонструє повагу до християнських цінностей, живе ними та захищає їх.
"Просимо приєднатися до флешмобу між кандидатами до ВРУ #моральний_кандидат", - додає священик.
Прикарпатських кандидатів у нардепи закликають розповісти про свою позицію щодо християнських цінностей Прикарпатських кандидатів у нардепи закликають розповісти про свою позицію щодо християнських цінностей Reviewed by Мар'яна on липня 03, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.