Для мешканців геріатричного пансіонату організували танці

У геріатричному пансіонаті Івано-Франківська відбувся веселий танцювальний майстер-клас. Його організували волонтери, спільно із організаторами соціального проекту STAY.
Вікторія Демчук – учасниця танцювального колективу людей на інвалідних візках «Надійка» розповідає, що займається у колективі уже чотири роки і є партнеркою танцюриста на візку.
«Ми давно уже хотіли провести танцювальний захід для жителів геріатричного пансіонату. У цьому закладі живе мама мого хорошого знайомого, а ще моя подруга є названою онучкою одного дідуся у проекту STAY. Тому ми вирішили приїхати сюди і провести танці, підняти мешканцям настрій, зробити їхній день цікавішим. Емоції переповнюють, було дуже цікаво, тут живе стільки хороших позитивних людей і я думаю, ми, спільно з ними, ще не раз потанцюємо», – розповідає Вікторія.
Захід орієнтували на молодих мешканців геріатричного пансіонату, проте до запальних танців долучилися і старенькі люди. Волонтери показували прості танцювальні рухи, а потім усі спільно танцювали під музику.
Серед мешканців пансіонату багато людей на інвалідних візках, які переконані, що танці – не для них. Саме тому, як волонтер, до закладу приїхала і дівчина-візочниця Марія Мисюк, яка своїм прикладом надихнула чимало людей, адже вони побачили: танцювати можна, незалежно від стану здоров’я.
«Я займаюся танцями уже п’ять років і хочу показати іншим людям з інвалідністю, що не потрібно сидіти вдома і комплексувати. Люди на інвалідних візках можуть працювати, танцювати, жити таким самим життям, як і усі інші, – каже Марія.
Танцювальний захід так сподобався мешканцям закладу, що після нього вони іще довго не розходилися, а спільно з волонтерами, співали українських народних пісень.
Для мешканців геріатричного пансіонату організували танці Для мешканців геріатричного пансіонату організували танці Reviewed by Мар'яна on липня 31, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.