![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAs-CaoPZ_eQIo87kKl2Bbn2mPimKVBKk0ziahHb5gOvocPFCWSTq2EN6nuQngUCfPyuZ1B-ygZAvzbftuXPCIk9Jn9l0JMcFiapzVAzyfWf5pBnmp3oBvtl2V6xn13kwANiaVlIN6GA9q/s320/7aad60b3914c193c1d356edaa90f9a66.jpeg)
Вікторія Демчук – учасниця танцювального колективу людей на інвалідних візках «Надійка» розповідає, що займається у колективі уже чотири роки і є партнеркою танцюриста на візку.
«Ми давно уже хотіли провести танцювальний захід для жителів геріатричного пансіонату. У цьому закладі живе мама мого хорошого знайомого, а ще моя подруга є названою онучкою одного дідуся у проекту STAY. Тому ми вирішили приїхати сюди і провести танці, підняти мешканцям настрій, зробити їхній день цікавішим. Емоції переповнюють, було дуже цікаво, тут живе стільки хороших позитивних людей і я думаю, ми, спільно з ними, ще не раз потанцюємо», – розповідає Вікторія.
Захід орієнтували на молодих мешканців геріатричного пансіонату, проте до запальних танців долучилися і старенькі люди. Волонтери показували прості танцювальні рухи, а потім усі спільно танцювали під музику.
Серед мешканців пансіонату багато людей на інвалідних візках, які переконані, що танці – не для них. Саме тому, як волонтер, до закладу приїхала і дівчина-візочниця Марія Мисюк, яка своїм прикладом надихнула чимало людей, адже вони побачили: танцювати можна, незалежно від стану здоров’я.
«Я займаюся танцями уже п’ять років і хочу показати іншим людям з інвалідністю, що не потрібно сидіти вдома і комплексувати. Люди на інвалідних візках можуть працювати, танцювати, жити таким самим життям, як і усі інші, – каже Марія.
Танцювальний захід так сподобався мешканцям закладу, що після нього вони іще довго не розходилися, а спільно з волонтерами, співали українських народних пісень.
Для мешканців геріатричного пансіонату організували танці
Reviewed by Мар'яна
on
липня 31, 2019
Rating:
![Для мешканців геріатричного пансіонату організували танці](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAs-CaoPZ_eQIo87kKl2Bbn2mPimKVBKk0ziahHb5gOvocPFCWSTq2EN6nuQngUCfPyuZ1B-ygZAvzbftuXPCIk9Jn9l0JMcFiapzVAzyfWf5pBnmp3oBvtl2V6xn13kwANiaVlIN6GA9q/s72-c/7aad60b3914c193c1d356edaa90f9a66.jpeg)
Немає коментарів: