Помер відомий прикарпатський краєзнавець та журналіст Зіновій Бойчук

21 липня помер відомий прикарпатський краєзнавець, громадський діяч та журналіст Зіновій Бойчук.
Про це у соцмережі повідомила Оксана Мацалак.
"Сьогодні помер наш друг - Зіновій Бойчук. Не віриться, що цієї розумної, доброї, життєрадісної людини вже немає серед нас. Зіновій залишиться в моїй пам'яті, як громадський діяч, який стояв біля витоків просвітянських справ, був у вирі громадсько-політичного життя країни. Зіновій мав багато друзів, які його знали і поважали: в міжнародних, культурологічних організаціях, творчих спілках і товариствах.Особливо плідною була його робота над нашим проектом Ельма,який ми розбудовували разом, саме Зіновій доклав багато зусиль, щоб цей проект працював. Ми надзвичайно йому вдячні, адже тепер багато українських дітей мають можливість здобути німецьку освіту", - йдеться у повідомленні.
Причину його смерті наразі не повідомляють.
Зіновій Бойчук - народився 5 липня 1957 р. в селі Бринь Галицького району Івано-Франківської області. За фахом -  історик. Після проголошення незалежності України Зіновій Бойчук активно долучився до розбудовчих процесів у державі.
Працював на відповідальних посадах в Івано-Франківському міськвиконкомі, в житлово-комунальній сфері. У середині 90-х років вів підприємницьку діяльність, не полишаючи участі у громадсько-політичному житті краю. Член товариства "Просвіта". Автор 4-х книжок історико-краєзнавчого характеру.
Зіновій Бойчук відомий на теренах Прикарпаття як борець за справедливість, чесність і прозорість у владних структурах (співкоординатор протестної акції „Україна без Кучми" у 2001 р.).
Під час президентських виборів 2004 року активно діяв у східному регіоні України. Заступник керівника обласного виборчого штабу Блоку Юлії Тимошенко, керівник виборчого штабу кандидата у президенти України Віктора Ющенка в містах Кіровське і Жданівка Донецької області. Певний час був головним редактором тижневика „Вечірній Івано-Франківськ". 

http://firtka.if.ua/blog/view/pomer-vidomii-prikarpatskii-kraieznavets-ta-zhurnalist-zinovii-boichuk
Помер відомий прикарпатський краєзнавець та журналіст Зіновій Бойчук Помер відомий прикарпатський краєзнавець та журналіст Зіновій Бойчук Reviewed by Мар'яна on липня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.