![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjByc47FV69R2nslKosduZF0s4rK5p3DKIgBtzytERLgOV3-LQgg81Pc3hXuT9j7mKz7-kIU3fdEgUuiZflc3vLh0eYEEIK0Q1ebjK_rFazsW0UH_dhv39V_i4QrlOEYcbNxb-YPkV5_bx0/s320/526c798ddbcd0facf8b7c074341297ed.jpeg)
На телефонні дзвінки не відповідала, мобільний телефон знаходився в друга, який повідомив батькам дівчини, що між ними трапилася суперечка і він не знає куди пішла їхня донька, інформує пресслужба Нацполіції в області.
Стурбовані родичі негайно зателефонували до поліції.
Відразу після отримання повідомлення про зникнення неповнолітньої правоохоронці розпочали проведення заходів, спрямованих на встановлення місця її перебування.
Поліцейські встановили, що дівчина перебувала у сусідньому селі в подруги. Працівники поліції провели з дівчиною профілактичну бесіду та передали батькам. Наразі встановлюються всі обставини події.
На Прикарпатті дівчина-підліток посварилась з хлопцем та втекла в сусіднє село
Reviewed by Мар'яна
on
липня 03, 2019
Rating:
![На Прикарпатті дівчина-підліток посварилась з хлопцем та втекла в сусіднє село](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjByc47FV69R2nslKosduZF0s4rK5p3DKIgBtzytERLgOV3-LQgg81Pc3hXuT9j7mKz7-kIU3fdEgUuiZflc3vLh0eYEEIK0Q1ebjK_rFazsW0UH_dhv39V_i4QrlOEYcbNxb-YPkV5_bx0/s72-c/526c798ddbcd0facf8b7c074341297ed.jpeg)
Немає коментарів: