![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjy3Td_SkF9tFaZy-Bja6GLBLAwmUTE63jS6BRzNA0alEO3mphiI_3vtbisBiwr8a30xKrXF9V_VuUOoqWRw93PmFbf10pxHT7dhyl7E4ebPMRfGGw9qRMVgB2J6GuWpntNktAKG3IHrVMq/s320/707f4bf9620dbf2126f61da603bc98e9.jpeg)
Він став шостим комунальним маршрутом КП «Електроавтотранс», який виїхав на вулиці міста, інформує пресслужба міського голови.
Сполучатиме маршрут село з франківським вокзалом.
«За те, що цей автобус їде до нас треба подякувати Руслану Романовичу. Але й ми готувалися – підготували дорогу в селі, щоб нові автобуси їхали рівною дорогою. Найближчі плани – це завершити облаштування зупинки в центральній частині села», – розповів сільський голова Черніїва Богдан Грейда.
Мешканці села новими автобусами задоволені, кажуть, що тепер зручно добиратися на роботу до міста. Перевірив новий маршрут і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«Нині запустили новий комунальний маршрут №47, на який тут так чекали. Його особливість в тому, що він сполучає мікрорайон «Опришівці» та село Черніїв з центром міста. Село уклало угоду про наміри щодо об’єднання з містом. І думаю, комунальний маршрут – гарний крок до цього об’єднання. Також очікуємо на нові тролейбуси, які мають замінити старі на міських маршрутах», – підсумував Руслан Марцінків.
В Івано-Франківську запустили ще один комунальний маршрут
Reviewed by Мар'яна
on
липня 01, 2019
Rating:
![В Івано-Франківську запустили ще один комунальний маршрут](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjy3Td_SkF9tFaZy-Bja6GLBLAwmUTE63jS6BRzNA0alEO3mphiI_3vtbisBiwr8a30xKrXF9V_VuUOoqWRw93PmFbf10pxHT7dhyl7E4ebPMRfGGw9qRMVgB2J6GuWpntNktAKG3IHrVMq/s72-c/707f4bf9620dbf2126f61da603bc98e9.jpeg)
Немає коментарів: