В Івано-Франківську запустили ще один комунальний маршрут

Липень розпочався з гарних новин для мешканців села Черніїв та мікрорайону «Опришівці». Адже віднині туди курсуватиме новий маршрут №47.Він став шостим комунальним маршрутом КП «Електроавтотранс», який виїхав на вулиці міста, інформує пресслужба міського голови.
Сполучатиме маршрут село з франківським вокзалом.

«За те, що цей автобус їде до нас треба подякувати Руслану Романовичу. Але й ми готувалися – підготували дорогу в селі, щоб нові автобуси їхали рівною дорогою. Найближчі плани – це завершити облаштування зупинки в центральній частині села», – розповів сільський голова Черніїва Богдан Грейда.
Мешканці села новими автобусами задоволені, кажуть, що тепер зручно добиратися на роботу до міста. Перевірив новий маршрут і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«Нині запустили новий комунальний маршрут №47, на який тут так чекали. Його особливість в тому, що він сполучає мікрорайон «Опришівці» та село Черніїв з центром міста. Село уклало угоду про наміри щодо об’єднання з містом. І думаю, комунальний маршрут – гарний крок до цього об’єднання. Також очікуємо на нові тролейбуси, які мають замінити старі на міських маршрутах», – підсумував Руслан Марцінків.

В Івано-Франківську запустили ще один комунальний маршрут В Івано-Франківську запустили ще один комунальний маршрут Reviewed by Мар'яна on липня 01, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.