До пілотних змагань зголосилось 38 учасників з Надвірної, Коломиї, Івано-Франківська, Львова, Жовкви, Тернополя, повідомляє департамент молодіжної політики.
За результатами змагань переможцями та призерами стали:
Серед чоловіків: 1 місце - Арсен Савіцький Івано-Франківськ (44 хв. сек.) 2 місце - Андрій Гулай, Коломия (45 хв.37 сек.) 3 місце - Микита Убийвовк, Івано-Франківськ (47 хв. 49 сек.).
Серед жінок: 1 місце - Ольга Лола, Тернопіль (55 хв. 11 сек.) 2 місце - Тетяна Заведюк, Івано-Франківська обл. (55 хв. 47 сек.) 3 місце - Дарія Боднар, Львів (58 хв. 39 сек.)
Зауважимо, що всі учасники були нагороджені пам‘ятними медалями та подарунками від організаторів.
http://firtka.if.ua/blog/view/u-frankivsku-vidbulisia-zmagannia-swimrunif-foto
У Франківську відбулися змагання «SwimRunIF»
Reviewed by Мар'яна
on
липня 29, 2019
Rating:
![У Франківську відбулися змагання «SwimRunIF»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8_5NCrSrFmDPc2IC9oQnGgrKLltOPlo6TdnqQt8TgyDmLzE1hsK-BAg_yGMkTHp7IpQmHK9FZuz1smX6sAO0yFMPfdZ7mFdfHub__lRXOqBpHc5i7q2OIqr6DcQZ9hg4krqSq0pBTARcb/s72-c/379b2710337c049b157dd1405dbfe2c9.jpeg)
Немає коментарів: