![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBBOvt7N-YE8QLjYIFkzPsOfmAeW9fGuBBJ3hwKDmnM5b3fOLQNXBQ1OXwhyrvYnKLa3qCf6JU4m7VjywmZthdGuwViPpz8qwSCuVJeoutbivYwqAK0vHIvGd0kWi_sOQpAjSKL3yf4Lnv/s1600/75618565f833814ad72754883c5b748f.jpeg)
Доведено, що в червні 2017 року вказаний старший сержант з метою ухилитись від військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, не з’явився на службу зі шпиталю до розташування військової частини, а проводив час на власний розсуд, повідомляє пресслужбуа військової прокуратури Західного регіону України.
Завдяки зібраним доказам військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону доведено в суді вину військовослужбовця, а обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю та щиро розкаявся.
Вироком суду правопорушника засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі. При цьому суд, врахувавши всі обставини, замінив вказане покарання до 1 року 6 місяців тримання у дисциплінарному батальйоні.
На Прикарпатті дезертира покарали 1,5 роками дисбату
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 07, 2019
Rating:
![На Прикарпатті дезертира покарали 1,5 роками дисбату](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBBOvt7N-YE8QLjYIFkzPsOfmAeW9fGuBBJ3hwKDmnM5b3fOLQNXBQ1OXwhyrvYnKLa3qCf6JU4m7VjywmZthdGuwViPpz8qwSCuVJeoutbivYwqAK0vHIvGd0kWi_sOQpAjSKL3yf4Lnv/s72-c/75618565f833814ad72754883c5b748f.jpeg)
Немає коментарів: