На Прикарпатті дезертира покарали 1,5 роками дисбату

У п'ятницю, 2 серпня 2019 року Самбірський міськрайонний суд Львівської області у відкритому підготовчому судовому засіданні визнав винним 34-річного військовослужбовця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 408 Кримінального кодексу України (дезертирство).
Доведено, що в червні 2017 року вказаний старший сержант з метою ухилитись від військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, не з’явився на службу зі шпиталю до розташування військової частини, а проводив час на власний розсуд, повідомляє пресслужбуа військової прокуратури Західного регіону України.
Завдяки зібраним доказам військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону доведено в суді вину військовослужбовця, а обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю та щиро розкаявся.
Вироком суду правопорушника засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі. При цьому суд, врахувавши всі обставини, замінив вказане покарання до 1 року 6 місяців тримання у дисциплінарному батальйоні.
На Прикарпатті дезертира покарали 1,5 роками дисбату На Прикарпатті дезертира покарали 1,5 роками дисбату Reviewed by Мар'яна on серпня 07, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.