Вдділення МПК Кути здійснювало виїзд для проведення пошуку місцевого жителя 2003 р.н., який відпочивав разом з другом на р. Черемош, плаваючи у воді зник з поля зору, пише "МІСТО".
О 19.35 до місця події направлено друге відділення ДПРЧ-14 м. Косів, МОГ Косівського РВ УДСНС.
О 20.12 для проведення пошуку залучено трьох працівників (водолазів) Коломийської водолазно-рятувальної станції. О 23.00 пошуки на р. Черемош с. Тюдів припинено, тіло не знайдено.
15.08.2019 о 03.49 група водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП виїхала для відновлення проведення пошуків.
В річці Черемош шукають тіло 16-річного хлопця
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 14, 2019
Rating:
![В річці Черемош шукають тіло 16-річного хлопця](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdAi3crttR3BK1NSsZU4UsE4TTd0go8j8Rb2mIG3V7FbcfMQ9wke6Bi3S7wQ7OpmnmHGhh-Re7Ekdce9Mp7XCtCz2BfBIRiVIn3_oOKQdOafJjhq8WM_or6xBhjDfke9qtSSEdfzopZO17/s72-c/6ee70dd9396f49c6b456df73d387a065_M.jpg)
Немає коментарів: