За сім місяців платники Прикарпаття спрямували для розвитку української армії майже 205 мільйонів гривень
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHofM2U3TLHYYhccN-5fffHE2fz-_A0pGJgl1OksGmzHhyphenhyphenYncaYhxEvPV8fs-EiE4SlnqBI78K4ugixVkpnEBkaHxqCpeEQzxZLNJp9AqhdvlHr3_tJ2dys9QZKoYyVYGoVMYhlLuGeSy9/s320/4acdcf32b50cb372cbaf1d16c9e9e15f.jpeg)
Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування. До об’єкта оподаткування військовим збором, окрім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших.
Зокрема – орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.
За сім місяців платники Прикарпаття спрямували для розвитку української армії майже 205 мільйонів гривень
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 15, 2019
Rating:
![За сім місяців платники Прикарпаття спрямували для розвитку української армії майже 205 мільйонів гривень](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHofM2U3TLHYYhccN-5fffHE2fz-_A0pGJgl1OksGmzHhyphenhyphenYncaYhxEvPV8fs-EiE4SlnqBI78K4ugixVkpnEBkaHxqCpeEQzxZLNJp9AqhdvlHr3_tJ2dys9QZKoYyVYGoVMYhlLuGeSy9/s72-c/4acdcf32b50cb372cbaf1d16c9e9e15f.jpeg)
Немає коментарів: