На Прикарпатті підприємство незаконно здало в оренду майже 30 га землі

На Прикарпатті підприємство незаконно здало в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка належала державі.
Про це інформують в прокуратурі області.
"Господарським судом Івано-Франківської області задоволено позов прокуратури області в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області до однієї з сільських рад області та приватного підприємства про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, яким за відсутності повноважень передано в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної форми власності загальною площею 26,9480 га, вартістю 18 084 тис. грн, що знаходиться за межами населеного пункту та зобов’язано підприємство звільнити земельну ділянку, зайняту без достатніх правових підстав", - йдеться у повідомленні.
Підставою звернення до суду послугувало те, що сільська рада вийшла за межі передбачених Законом повноважень та розпорядилась землями сільськогосподарського призначення державної форми власності за межами населеного пункту, оскільки розпорядження даними землями здійснює центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин (Держгеокадастр України) та його територіальні органи.
На Прикарпатті підприємство незаконно здало в оренду майже 30 га землі На Прикарпатті підприємство незаконно здало в оренду майже 30 га землі Reviewed by Мар'яна on серпня 14, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.