На Франківщині до місцевих бюджетів надійшло понад 409 млн грн єдиного податку

Впродовж січня-липня 2019 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 409,5 млн грн єдиного податку.
Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Це на 78,2 млн грн більше як за аналогічний період минулого року.
Зокрема, від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, надійшло 325,8 млн грн єдиного податку, 64,3 млн грн від юридичних осіб та 19,5 млн грн від сільгосптоваровиробників.
Найбільше єдиного податку надійшло до місцевої скарбниці міста Івано-Франківська – 162,1 млн гривень. Також значні суми податку перераховані до бюджету платниками Калуського (35,7 млн грн), Коломийського (35,3 млн грн) та Долинського районів ( 29,1 млн грн).
Нагадаємо, єдиний податок у повному обсязі спрямовується безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, суб’єкти господарювання – спрощенці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку і благоустрою своєї місцевої громади.
На Франківщині до місцевих бюджетів надійшло понад 409 млн грн єдиного податку На Франківщині до місцевих бюджетів надійшло понад 409 млн грн єдиного податку Reviewed by Мар'яна on серпня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.