У родини з Івано-Франківська можуть відібрати дитину в Португалії

У подружжя з Івано-Франківська, яке поїхало в Лісабон на медичну конференцію, забрали дитину.
Про це в соцмережі повідомили друзі родини, зокрема Oksi Troyan, пише Бліц-інфо.
"В моїх друзів сталась величезна трагедія. Прошу про допомогу – поліція забрала дитину. Друзі поїхали на конференцію в Лісабон і все було чудово. В останній день перед від'їздом чоловік поклав дитину спати і вийшов на 5 хв зустріти дружину. Прийшовши в апартаменти вони виявили, що дитина зникла. За 2 хв на крик мами зайшла поліція і повідомила, що вони забрали дитину і батьки були забрані в поліцію. Вчора відбувся суд, батьків відпустили. Але дитину два дні батьки не бачили.
Що більш стресово для дитини 5 хв вдома без батьків чи 2 доби з незнайомими людьми в незнайомій країні і не знаючи мови… Звичайно, виправдання нема і не можна було залишати дитину саму, але, як в мами, в мене крається серце, що маленька Надійка зараз сама у якісь кімнаті, де за нею наглядають невідомі люди.
Так, в Лісабоні є закон, що діти не можуть до певного віку залишатись самі. Але є різниця, коли діти без нагляду, не нагодовані, голі й босі… І коли на 5 хв залишили дитину, яка спала…
Сльози капають, а серце болить…я навіть не знаю, як мої друзі це переживають Anastasiya Medvid та Andriy Sikora я вірю, що все вирішиться і ви пройдете це випробування. Прошу всіх небайдужих допомоги, потрібен адвокат і ще багато всього про що я не здогадуюсь", – йдеться у повідомленні.
Також про допомогу з пошуку адвоката з питань захисту прав українських громадян при вилученні соціальними службами Португалії дитини, просить Ігор Фріс.
У родини з Івано-Франківська можуть відібрати дитину в Португалії У родини з Івано-Франківська можуть відібрати дитину в Португалії Reviewed by Мар'яна on серпня 27, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.