![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqhmLxRWGqB_UTKj5cL4x60_lnYeaycNuU9Bk72XINovZWPjzh_6bBlGx2j_W7jlp192RUbnuGN8z8ZP6Gl7LiwoIRsg_BSq_0Uj_2uddGwQJfKvcvQn84C8rlxdEAp-HLHV-Jo2CymCKz/s320/36ca7dc6d9c20b94dcb583d1740c1abc.jpeg)
Про це інформують в УДСНС обалсті.
До місця виклику негайно було направлено підрозділи Державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківськ, Частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та чергову зміну ОКЦ Управління ДСНС в області.
До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів з 2-го поверху хірургічного відділення персоналом лікарні проведено евакуацію 16 хворих, на 3-му поверсі, в приміщенні реанімації, розміщено 5 хворих. Загрози життю не було, евакуація не проводилась.
О 07:03 ланкою ГДЗС встановлено, що в приміщенні їдальні на 1 поверсі відбувся порив водопроводу, що спричинило коротке замикання електропроводки приладів без подальшого горіння. Потерпілих немає.
Від Управління ДСНС було залучено 20 чоловік особового складу на 6 одиницях техніки.
У Франківську через пожежу в онкоцентрі довелось евакуйовувати пацієнтів
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 15, 2019
Rating:
![У Франківську через пожежу в онкоцентрі довелось евакуйовувати пацієнтів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqhmLxRWGqB_UTKj5cL4x60_lnYeaycNuU9Bk72XINovZWPjzh_6bBlGx2j_W7jlp192RUbnuGN8z8ZP6Gl7LiwoIRsg_BSq_0Uj_2uddGwQJfKvcvQn84C8rlxdEAp-HLHV-Jo2CymCKz/s72-c/36ca7dc6d9c20b94dcb583d1740c1abc.jpeg)
Немає коментарів: