У Франківську через пожежу в онкоцентрі довелось евакуйовувати пацієнтів

16 серпня о 06:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про пожежу на території Комунального закладу «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» на вулиці Медична в місті Івано-Франківську.
Про це інформують в УДСНС обалсті.
До місця виклику негайно було направлено підрозділи Державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківськ, Частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та чергову зміну ОКЦ Управління ДСНС в області.
До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів з 2-го поверху хірургічного відділення персоналом лікарні проведено евакуацію 16 хворих, на 3-му поверсі, в приміщенні реанімації, розміщено 5 хворих. Загрози життю не було, евакуація не проводилась.
О 07:03 ланкою ГДЗС встановлено, що в приміщенні їдальні на 1 поверсі відбувся порив водопроводу, що спричинило коротке замикання електропроводки приладів без подальшого горіння. Потерпілих немає.
Від Управління ДСНС було залучено 20 чоловік особового складу на 6 одиницях техніки.
У Франківську через пожежу в онкоцентрі довелось евакуйовувати пацієнтів У Франківську через пожежу в онкоцентрі довелось евакуйовувати пацієнтів Reviewed by Мар'яна on серпня 15, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.