Наявність щеплення відтепер є обов'язковою умовою для відвідування дітьми шкіл та дитячих садочків. МОЗ пояснює: таким чином вдасться зменшити рівень інфекційних захворювань.
Вакцинація – це найкращий спосіб захистити дітей і їхнє оточення, щоб вони не хворіли на інфекційні хвороби, які не повинні навіть існувати сьогодні у європейських країнах,Перед початком навчально року дитина має пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну довідку, в якій, зокрема, зазначить групу для занять фізичною культурою. Також, обов'язково перевірте, чи має ваша дитина щеплення, які потрібні для відвідування державних закладів:
– говорить Уляна Супрун.
Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, і хіб-інфекції.
Консультацію щодо вакцинації та самого щеплення в Івано-Франківську, ви можете отримати в "Приватній дитячій поліклініці №1", вул. Дністровська 16-А, ТЦ Горизонт, 2 поверх.
Щеплення дітей перед школою: які вакцини потрібні
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 16, 2019
Rating:
![Щеплення дітей перед школою: які вакцини потрібні](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgtCuvx7RZCvrnfr3j9b8uvBsl7PbU9TexAc10Qhp8rOPEN6FwOjLCNu7H4slFmod7F8dyxSXp5PLJlYiu4yFMuA3_A6PDwN51_qzbYzeHw6evdOjYdpw3KPybAcsNxWOWmhgHGsIFWJ9cE/s72-c/434.jpg)
Немає коментарів: