![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLgtWK7uBA_pd9KeJ_zQeErwBFkg66RdcrBXeQSoJJ2tWSa_wOyd6BlXRPCtUMllrtC8pK6tGRQy5k4wxGhepnB9QY31_sdXs_FhHtpD0hTrK69kPiAGaUeB4bqsCFhqgVqRtCu2J94_Su/s320/183ee97a445e777739367587202e78ea.jpeg)
Про це під час пресконференції розповів прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк.
"Кожного два місяці ми будемо ставити питання про продовження запобіжного заходу. Ми робимо все, що потрібно у цьому кримінальному провадженні. Визначилися із підозрою, обрали запобіжний захід. Призначено ряд експертиз", - запевнив Стратюк.
Нагадаємо, у середу, 10 липня, приблизно о 21.20 год, на ділянці автодороги Н-10 «Стрий-Чернівці-Мамалига», що в с. Княжолука Долинського району, відбулося зіткнення автомобіля марки «Ford Focus» та зустрічного автомобіля марки «Kia Sportage». Унаслідок ДТП двоє малолітніх пасажирів (3 та 5 років) автомобіля «Ford Focus» від отриманих травм померли в Долинській ЦРЛ. Жінка отримала важкі травми і її не могли транспортувати до обласного центру Прикарпаття.
Водій автомобіля марки «Kia Sportage», який у момент скоєння ДТП, згідно з висновком експертизи, перебував у стані алкогольного сп’яніння, затриманий у порядку статті 208 КПК України. Попередньо встановлено, що за кермом був депутат сільської ради Боргдан Проців, якого у Франківську в залі суду взяли під варту.
Через 10 днів у лікарні померла також, жінка, яка отримала важкі травми в аварії. Її поховали поруч із дітьми.
Моторошна ДТП на Долинщині: прокуратура обіцяє тримати розслідування на контролі
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 07, 2019
Rating:
![Моторошна ДТП на Долинщині: прокуратура обіцяє тримати розслідування на контролі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLgtWK7uBA_pd9KeJ_zQeErwBFkg66RdcrBXeQSoJJ2tWSa_wOyd6BlXRPCtUMllrtC8pK6tGRQy5k4wxGhepnB9QY31_sdXs_FhHtpD0hTrK69kPiAGaUeB4bqsCFhqgVqRtCu2J94_Su/s72-c/183ee97a445e777739367587202e78ea.jpeg)
Немає коментарів: