![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYh36GPR2Nr0P14uRcwIvELYtZow7RqsvZ-UbhKYMysP9Bt4N1rEf1pGx4lvY4PEkrmS5eA3G3gsENqYr4sHORe2QNBp84ZXs61KyCrkpcktw4rSLa7w6Q2gHebTh12QJlegTZzeBRGT5y/s320/c02236829bf0fcb67927435b327b74b8.jpeg)
"Підлітки вже не бояться чотирилапих помічників поліцейських, натомість намагаються, наслідуючи своїх наставників-кінологів, керувати собаками у самостійному виконанні вправ. Сьогодні вони відпрацьовували вибірку за запахом, і щиро раділи, коли пес слухняно виконував команду підлітка", - зазначають у поліції.
Звичайно, до справжнього професійного дресирування службових собак дітям ще далеко, але, можливо, серед цих школярів є й такі, які у майбутньому стануть фаховими кінологами.
"Наразі ж головне, що вони люблять тварин і знайшли справу до душі", - наголошують кінологи.
Прикарпатські кінологи навчають дітей правильно поводитися з тваринами
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 19, 2019
Rating:
![Прикарпатські кінологи навчають дітей правильно поводитися з тваринами](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYh36GPR2Nr0P14uRcwIvELYtZow7RqsvZ-UbhKYMysP9Bt4N1rEf1pGx4lvY4PEkrmS5eA3G3gsENqYr4sHORe2QNBp84ZXs61KyCrkpcktw4rSLa7w6Q2gHebTh12QJlegTZzeBRGT5y/s72-c/c02236829bf0fcb67927435b327b74b8.jpeg)
Немає коментарів: