![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjIcn-fyAXqKzxo1sqE4eWCVGOh438mXXNJ6yQ3l9AuCTbpv0zV9FYTJLs8eaQCQaNacRFu4RPQwwjrJMEmf4-_0fXgclL2zjMNKJALAZiBZJnQ2xgQB-3IJlxPuFCWmwrPD1866c-5Haj/s320/cca25efd57569dd823ac6d4e5245ce38.jpeg)
Під час обстеження правоохоронці помітили, що вхідні двері закладу непошкоджені, але з тильної сторони будинку відчинене вікно.
Пізніше з вікна вискочив чоловік та був затриманий поліцейськими.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Івано-Франківського відділу поліції. Як попередньо встановлено, 33-річний місцевий житель проник в заклад через віджим пластикового вікна.
У чоловіка вилучено грошові кошти, які він викрав із каси. Згодом з’ясувалось, що затриманий раніше судимий за аналогічні злочини. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження. Триває розслідування.
У Франківську рецидивіст вкрав з каси закладу швидкого харчування гроші
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 27, 2019
Rating:
![У Франківську рецидивіст вкрав з каси закладу швидкого харчування гроші](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjIcn-fyAXqKzxo1sqE4eWCVGOh438mXXNJ6yQ3l9AuCTbpv0zV9FYTJLs8eaQCQaNacRFu4RPQwwjrJMEmf4-_0fXgclL2zjMNKJALAZiBZJnQ2xgQB-3IJlxPuFCWmwrPD1866c-5Haj/s72-c/cca25efd57569dd823ac6d4e5245ce38.jpeg)
Немає коментарів: