Чорна п'ятниця: Марцінків проінспектував вулиці Деповську та Івасюка

Сьогодні «чорна п’ятниця» завітала на вулиці Кисилевської, Деповська та Івасюка.
Міський голова Руслан Марцінків разом з керівниками структурних підрозділів проїхався тими об’єктами, які зроблено, які зараз робляться та які ще треба зробити, інформує  мерія.
Були у дворах на Івана Павла ІІ №16, 18 та 20, які зробили два роки тому. Також заїхали у великий двір, який відкрили цьогоріч та до будинку №32, де зараз ведуться роботи. Оглянули садочки та школи у цьому районі, були й у парку на Молодіжній.
До чиновників приєднався і мешканець Івано-Франківська Олександр, який був на своєму електросамокаті. Франківець зазначив, що ця прогулянка вартує того, щоб прокинутися о 6 ранку. Та додав, що самокати та велосипеди – це те, що має бути у нашому місті.
Прокататися на новому транспорті спробував і міський голова Руслан Марцінків. Він відзначив зручність транспортного засобу та легкість пересування.
«Будемо продовжувати такі об’їзди. Кожного разу новий мікрорайон, нові враження та нові завдання», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.
Чорна п'ятниця: Марцінків проінспектував вулиці Деповську та Івасюка Чорна п'ятниця: Марцінків проінспектував вулиці Деповську та Івасюка Reviewed by Мар'яна on серпня 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.