![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRewVh9cc8aCYyHCaptWyQRT3y0hizid6Lo1E-mPkE7Dh8Q2zEl4HuWbYDrOjKtnhWSLL81i0tGBCqYXoVQgVvgtn6wkIG1VF1Je2_NMsxuVZe0mCymSczzpgUKIUYoRYg5Z7VM1UllcKl/s320/5af3e0a8943e75065636e004dde725be+%25281%2529.jpeg)
Для них були організовані різноманітні гуртки, конкурси, вікторини, концерти, а також відпочинок та розваги в аквапарку «Акваторія» міста Скадовська.
В той же час 40 дітей учасників АТО та дітей пільгових категорій із Херсонської області з 6 до 17 серпня відпочивали на дитячій туристичній базі «Говерла» селища Ворохта Яремчанської міської ради.
Для дітей організовано екскурсії «Ворохта – зелена перлина Карпат: історія та сучасність», до Яремчанського музею етнографії та екології Карпатського краю, у «Візит-центр» Карпатського національного природного парку, до водоспаду Пробій, сувенірного ринку, до ТК «Буковель», екскурсію-подорож на П’ятихатки, відвідування навчально-тренувальної бази «Авангард», комплексу трамплінів, катання на канатно-крісельній дорозі, а також майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок, сходження на гору Магуру, спортивні змагання з ігрових видів спорту – волейболу, настільного тенісу.
Організував відпочинок дітей департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.
Діти учасників АТО відпочили на Херсонщині та Прикарпатті
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 23, 2019
Rating:
![Діти учасників АТО відпочили на Херсонщині та Прикарпатті](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRewVh9cc8aCYyHCaptWyQRT3y0hizid6Lo1E-mPkE7Dh8Q2zEl4HuWbYDrOjKtnhWSLL81i0tGBCqYXoVQgVvgtn6wkIG1VF1Je2_NMsxuVZe0mCymSczzpgUKIUYoRYg5Z7VM1UllcKl/s72-c/5af3e0a8943e75065636e004dde725be+%25281%2529.jpeg)
Немає коментарів: