Надихнуло чоловіка на цю думку рекордеон - це одночасне виконання музичних творів на акордеоні та баяні, який відбувся в Польщі, йдеться в сюжеті ТРК "Незалежність".
А в Калуші пан Юрій запропонував зіграти на гітарах.
"Ця ідея виникла рік тому. Коли я вперше побачив в одному місці рекорд на акордеонах, місто було трішки більше за Калуш. Це звучало просто неймовірно. Тоді виникла думка, а що, як в Калуші подібне втілити? Згадалась юність, коли у дворах хтось грав на гітарі",- розповідає калушанин.
Близько сотні гітаристів у Калуші встановили національний рекорд
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 28, 2019
Rating:
![Близько сотні гітаристів у Калуші встановили національний рекорд](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhL6IULJ7YenNu69tAjYoSIaOrR1BKZdrM4STyKPGQI7Bro-Ngl1FCmJvCOKoXI-ASgyf1ECC84SdUGT7p6_MHcIGvnuKz6ol-8iuq9fn8csKsuJgadEcqqQzExwkQsjkAHGVGtu8F80J6z/s72-c/87d61040e67b3086b4d881dda49a38ff.jpeg)
Немає коментарів: