![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgv_IhqgfgU07a5bzhhpYUc4mCpex0pky3flS39QccuT4bsik9g0ezZrcZMC55Ln8p_3d4-39s2InxNfXIFbLmtwqihgEyolP4HtEhIEAPOY0NAQBqrnvLYLfanDlCSD5AW9iNjPeq5mYGs/s1600/b1802caafba674f4b3c6714f34c62779.jpeg)
Йшлося про проекти, спрямовані на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які брали участь в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил в районах їх проведення та членів їхніх сімей, інформують в ІФ ОДА.
Конкурс проводився в рамках виконання обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від.
І ось 29 липня затверджено спільне розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради № 387/457-р, яким на підставі рішення конкурсної комісії виділено кошти на 2019 рік громадській організації «Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон» (532719 грн) і благодійній організації «Благодійний фонд «Франківський опір» (217280 грн).
http://firtka.if.ua/blog/view/dvom-gromadskim-organizatsiia-sotsialnogo-spriamuvannia-oblasti-nadano-finansovu-pidtrimku
Двом громадським організація соціального спрямування області надано фінансову підтримку
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 02, 2019
Rating:
![Двом громадським організація соціального спрямування області надано фінансову підтримку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgv_IhqgfgU07a5bzhhpYUc4mCpex0pky3flS39QccuT4bsik9g0ezZrcZMC55Ln8p_3d4-39s2InxNfXIFbLmtwqihgEyolP4HtEhIEAPOY0NAQBqrnvLYLfanDlCSD5AW9iNjPeq5mYGs/s72-c/b1802caafba674f4b3c6714f34c62779.jpeg)
Немає коментарів: