![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj79Ao4MYfvHRq3IMt5MjqlgaTN70cbUHqyh6VvvU3eyyOvW46XZAB53T24TWXSoVEYAat0ImD_Acs-JISIVHZ6suY8lgTtV5xNtfamIilEuUyubBdP0Zv7sNwxr1DIRdrVDVvGuPYlFgBg/s320/5132845a0bf41274083e4839acabb8fe.jpeg)
Днями невідомі зловмисники понищили дерев’яні конструкції захисної огорожі і викрали дві металічні секції захисного паркану в районі розкопок на вулиці Заклинських, а на Південному Бульварі працівники підприємства не дорахувалися шести секцій.
Такі дії невідомих зловмисників провокують можливість виникнення нещасних випадків, адже розкопки залишаються відкритими у вечірній та нічний час. У цеху ремонту ДМП «ІФТКЕ», знаючи з гіркого досвіду минулих років про можливість подібних ситуацій, постійно поповнюють запаси дерев’яних елементів попереджувально-захисних огорож, інформаційних та попереджувальних знаків. А несвідомим сучасним вандалам слід нагадати, що їхні дії несуть загрозу нещасних випадків і небезпеку іншим громадянам нашого міста.
На підприємстві наголосили, заміна зношених ділянок тепломагістралей здійснюється при виконанні земляних робіт. Місця розкопок повинні бути захищені відповідними дорожніми знаками та попереджувально-захисною огорожею, а також інформаційними щитами. Це -обов’язкова умова безпечного виконання земляних робіт.
У Франківську вандали нищать захисні огорожі комунальників
Reviewed by Мар'яна
on
серпня 05, 2019
Rating:
![У Франківську вандали нищать захисні огорожі комунальників](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj79Ao4MYfvHRq3IMt5MjqlgaTN70cbUHqyh6VvvU3eyyOvW46XZAB53T24TWXSoVEYAat0ImD_Acs-JISIVHZ6suY8lgTtV5xNtfamIilEuUyubBdP0Zv7sNwxr1DIRdrVDVvGuPYlFgBg/s72-c/5132845a0bf41274083e4839acabb8fe.jpeg)
Немає коментарів: