У Франківську вандали нищать захисні огорожі комунальників

Непоодинокими є випадки, коли невідомі зловмисники нищать захисні огорожі, а то й викрадають металічні захисні елементи. Саме на це скаржилися керівники теплових районів на щотижневій технічній нараді, що проходила в кабінеті головного інженера у п’ятницю, 2 серпня.
Днями невідомі зловмисники понищили дерев’яні конструкції захисної огорожі і викрали дві металічні секції захисного паркану в районі розкопок на вулиці Заклинських, а на Південному Бульварі працівники підприємства не дорахувалися шести секцій.
Такі дії невідомих зловмисників провокують можливість виникнення нещасних випадків, адже розкопки залишаються відкритими у вечірній та нічний час. У цеху ремонту ДМП «ІФТКЕ», знаючи з гіркого досвіду минулих років про можливість подібних ситуацій, постійно поповнюють запаси дерев’яних елементів попереджувально-захисних огорож, інформаційних та попереджувальних знаків. А несвідомим сучасним вандалам слід нагадати, що їхні дії несуть загрозу нещасних випадків і небезпеку іншим громадянам нашого міста.
На підприємстві наголосили, заміна зношених ділянок тепломагістралей здійснюється при виконанні земляних робіт. Місця розкопок повинні бути захищені відповідними дорожніми знаками та попереджувально-захисною огорожею, а також інформаційними щитами. Це -обов’язкова умова безпечного виконання земляних робіт.
У Франківську вандали нищать захисні огорожі комунальників У Франківську вандали нищать захисні огорожі комунальників Reviewed by Мар'яна on серпня 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.