В Івано-Франківську розпочався табір для особливих діток

У вівторок, 27 серпня, в Івано-Франківську при парафії Всіх Святих Українського народу розпочався табір «Веселі канікули з Богом» для особливих дітей.
Впродовж п’яти днів тут відпочиватимуть та по-новому відкриватимуть для себе Бога і світ дітки з синдромом Дауна, дітки з аутичним спектром та з інших інклюзивних груп.
«Цей табір цікавий тим, що він є неординарний. Кожного року на нашій парафії ми проводимо табори «Веселі канікули з Богом» для дітей різного віку. А в цьому році вперше з’явилася така ідея провести такий табір для особливих дітей», - каже адміністратор парафії та духовний провідник табору о. Василь Чорній.
Кожного дня діти та їхні батьки матимуть можливість спільно проводити час, розмовляти зі священником, психологами та реабілітологами. Окрім того, на них чекає цікава та насичена програма з різного роду майстеркласами, гуртками.
«Кожен новий день табору ми розпочинаємо молитвою на Божественній Літургії. Також є підготовленні катехитичні зустрічі та банси, які молодь дуже любить», - веде далі о. Василь.
За його словами для дітей також передбачене харчування.
«Все це є безкоштовно і дуже тішить той факт, що на наше прохання відгукнулося чимало людей», - пояснює священнослужитель.
У свою чергу організаторка табору п. Марія Червак каже, що вже протягом тривалого часу працює з такими дітками, проводить різні майстеркласи, гуртки та просто служить їм.
«Ідея таких канікул народилася в самих батьків наших діток. Ми вже більш менш знайомі між собою, мали кілька поїздок і навіть по Україні. Також ми чули, що на різних парафіях відбуваються такі табори і захотіли спробувати провести такий відпочинок для наших дітей», - говорить п. Марія.

В Івано-Франківську розпочався табір для особливих діток В Івано-Франківську розпочався табір для особливих діток Reviewed by Мар'яна on серпня 28, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.